+ 48 505 123 255 patkucharczyk@gmail.com

Kancelaria Adwokacka Lublin

Kancelaria Adwokacka Lublin wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom Klientów oferuje Państwu trzy podstawowe systemy rozliczeń za świadczone przez nas usługi prawne:

  1. ryczałtowy – polegający na określeniu z góry sumy wynagrodzenia. Taki system rozliczania jest stosowany w sprawach, w których można w przybliżeniu określić zakres i wymiar czasowy pracy adwokata;
  2. ryczałtowy miesięczny – jego wysokość ustalamy wspólnie z Klientem w oparciu o przewidywane zaangażowanie naszych prawników i charakter prowadzonych przez nich spraw. Taki system wynagrodzenia stosowany jest najczęściej przy stałej obsłudze prawnej przedsiębiorców;
  3. godzinowy – wysokość stawki ustalamy wspólnie z Klientem w zależności od czasu poświęconego na wykonanie usługi w sytuacji, gdy nakładu pracy adwokata na wykonanie danego zadania nie można określić w chwili przyjęcia zlecenia.

W sytuacji, gdy nasi Klienci trafiają do nas ze sprawami wyjątkowo skomplikowanymi, nietypowymi i rozciągniętymi w czasie, wówczas koszty ustalamy indywidualnie z uwzględnieniem czasu niezbędnego do pomyślnego rozstrzygnięcia sprawy.

Warto więc w trakcie pierwszej wizyty w Kancelarii, rozważyć wszystkie możliwości i wybrać tę najbardziej dla Państwa korzystną. Nasi prawnicy także w tej sprawie są do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy!